Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Pieška

Jau tapo gražia tradicija kiekvienų metų rudenį, Sostinės dienų metu Vilniuje, Katedros aikštėje, organizuoti respublikinę neįgaliųjų bendruomenės mugę - koncertą - šventę “Tau, Vilniau“, kuri prisideda prie neįgaliųjų ir sveikųjų žmonių suartėjimo.

Šventė „Tau, Vilniau“, kuri šiais metais vyko jau tryliktą kartą - tai galimybė neįgaliems žmonėms iš skirtingų regionų susiburti kartu ir pristatyti visuomenei kūrybinius, meninius pasiekimus.

Mes į šventę vykome aštuoniese: šeši gyventojai ir dvi lydinčios darbuotojos. Buvome aktyvūs parodos - mugės dalyviai. Prekiavome savo rankomis padarytais darbeliais: keramika, mezginiais, lėlėmis. Džiaugėmės, kad lankytojai domisi, vertina ir perka mūsų dirbinius.

Renginio metu Katedros aikštėje pastoviai grojo gyva muzika. Koncertavo  ne tik geriausi neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyvai, bet ir valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“, „Spalvų muzikos“ orkestras ir kiti kolektyvai.

Mes, renginio dalyviai  buvome pavaišinti kareiviška koše. Turėjome galimybę apžiūrėti ir įsigyti įvairių meninių dirbinių, susitikti su draugais iš kitų organizacijų, pasisemti idėjų tolimesniems užsiėmimams užimtumo centre.

Užimtumo specialistė Liuda Novičenko

Nuotraukos Virginijos Varanavičienės

vln1

vln2

vln3

vln4

vln5

vln6