Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Paieška

Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Rugsėjo 27-ąją socialiniai darbuotojai švenčia savo profesinę šventę. Socialinis darbas – tai darbas su žmogumi, jo skauduliais bei džiaugsmais. Tai veikla, kelianti didelius reikalavimus, visų pirma – sau. Socialiniai darbuotojai – ta visuomenės grupė, kuri išties nusipelno ypatingo dėmesio, nes šių žmonių darbas, be galo prasmingas, neretai yra nepastebimas ir deramai neįvertinamas. Daug kam sunku suprasti socialinio darbo reikšmę, nes jis yra tai, kas nematoma akimis, bet jaučiama širdimi. Nepaisant to, kad ši profesija nuvertinama net nacionaliniu lygmeniu (maži atlyginimai ir kiti veiksniai), šventinę dieną norisi kalbėti apie prasmingus dalykus. Kad socialinio darbuotojo profesija taptų labiau prestižine, suprantama, vertinama dar reikia laiko. Ši profesija pakankamai jauna – šiemet šventėme 25 –metį.

 Smagu pasidžiaugti, kad ir mūsų įstaigos socialiniai darbuotojai ir socialinio darbuotojo padėjėjai prisideda prie socialinio darbo tobulinimo savo atsakingu ir kruopščiu darbu, kvalifikacijos tobulinimu, asmeniniu tobulėjimu. Šiemet dar vienas socialinis darbuotojas įgijo socialinio darbo magistro kvalifikacinį laipsnį, viena socialinio darbuotojo padėjėja baigė socialinio darbo aukštojo neuniversitetinio mokslo studijas, net 18 socialinio darbuotojų padėjėjų įgijo socialinio darbuotojo padėjėjo kvalifikaciją, keletas socialinių darbuotojų ir socialinio darbuotojo padėjėjų tęsia studijas įvairiose socialinio darbo studijose.

Dar smagiau pasidžiaugti, kad keturi globos namų darbuotojai išsiskyrė ypatingu darbštumu ir buvo apdovanoti padėkos raštais už atsakingą ir nuoširdų darbą – tai socialinio darbuotojo padėjėja Aušra Juškėnienė, virtuvės darbininkė Liongina Račkauskienė, Socialinio darbuotojo padėjėjas Gediminas Garšanovas, pastatų ir įrenginių priežiūros darbininkas Romualdas Milaševičius.

Dar kartą dėkoju visiems už sunkų ir daug atsakomybės reikalaujantį darbą ir linkiu  tikėti tuo, ką darote kasdieniniame darbe. Linkiu, kad būtų lengva su tais, kuriais kasdien rūpinatės. Linkiu išlaikyti tą stebėtiną žmogiškumą ir nuoširdumą, kurį nešatės su savimi, eidami pas tuos, kuriems reikia pagalbos! Linkiu sėkmingo ir darnaus darbo!

Direktorė Daiva Dūdėnienė

Birutės Paskačienės nuotraukose socialinių darbuotojų dienos minėjimo akimirkos

socday1

socday2

socday3

socday4

socday5