Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Pieška

Gyventojų užimtumas priklauso nuo jų pačių norų. 
Pagrindiniai užsiemimai: 
- Dirbinių lipdimas iš molio 
- Siuvinėjimas 
- Karpiniai 
- Piešimas 
- Dėlionės 
- Gėlių sėklų daiginimas 
- Dainavimas 
- Vaidinimas
- Vytelių pinimas
- Origami
-Filmų žiūrėjimas
-Sportas
-Maisto ruošimo pamokėlės
-Darbinis užimtumas
-Mezgimas
  

PA2901361 P50400642

  
Jau tryliktus metus švenčiama giminių šventė. Ši šventė gyventojų laukiama, tad su džiaugsmu ruošiamasi jai. Tuo metu vyksta gyventojų rankdarbių parodos, koncertai. 
Socialinės globos namų saviveiklininkai aplanko kitus socialinės globos namus. Suburta kapela "Puodiškiai" su mielu noru visur koncertuoja.
 
 
 P71300081 P80900821

Švenčiamos gyventojų asmeninės šventės, kurios metu kiekvienas gyventojas yra pasveikinamas ir įteikiama suvenyrinė dovanėlė. Taip pat švenčiamos metinės šventės – Velykos, Nauji metai, Kalėdos. Pažymimos visos valstybinės šventės.
 
 P51300161  P91500491

Rengiamos pažintinės išvykos į Vilnių, Kauną, Anykščius ir kitus miestus. Kai kurie gyventojai poilsiavo Palangoje. 
Kasmet rengiamos vasaros palydėtuvės. Į šią šventę atvyksta svečiai iš kitų socialinės globos namų. Juos sieja graži draugystė. Jie bendrauja, koncertuoja. Ju bendravimas kaskart tampa vis turtingesnis ir prasmingesnis.
  Zarasų socialinės globos namų gyventojai aktyviai sportuoja, dalyvauja įvairiose varžybose. Taip pat kas met vyksta atvirosios vasaros varžybos, kur dalyvauja ir kitų miestų socialinės globos namai. Vyksta Respublikinės krepšinio, fudbolo, tinklinio, slidinėjimo varžybos. Socialinės globos namų sportininkai buvo išvykę į Airiją, Škotiją, Vokietiją, Ukrainą ir kitas šalis. Šių varžybų tikslas – suteikti galimybę neįgaliesiems žmonėms vystyti savo sugebėjimus.
{KomentoDisable}