Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Paieška

Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

2018-03-15

2018 m. kovo 7 dieną pakvietėme globos namų gyventojus rašyti diktantą. Jau antri metai, kai nacionalinio diktanto rašymas įkvepia mūsų globos namų gyventojus pasitikrinti savo gimtosios kalbos žinias.

Šiais metais rašėme diktantą naudodamiesi Elenos Suchockienės apsakymu „Pavasaris“. Tekstą sudarė 130 žodžių. Rašymas užtruko 45 min.

Norinčiųjų rašyti susirinko net 11 žmonių ( kai pernai buvo tik 6) iš jų: 9 gyventojai ir 2 darbuotojos. Džiugu, kad darbuotojos paaukojo savo brangų laiką, suteikė renginiui rimtumo, orumo, pasitikėjimo vieni kitais. Diktantą rašėme posėdžių salėje, visiškoje tyloje, patogiai kiekvienas sėdėdami už atskiro stalo.

Ištaisius darbus, paaiškėjo, kad vyriausia pagal amžių mūsų renginio dalyvė Genutė Kolesnykaitė parašė diktantą visiškai be klaidų. O koks dailus raštas. Tai raštingiausia dalyvė. Puikiai parašė Erlandas Parfionovas, Vytautas Blažys, padarydami po 2 klaideles, bei Giedrė Jankauskaitė.

Aptarėme klaidas, pasidžiaugėme rezultatais ir nusprendėme, kad kitais metais šią tradiciją pratęsime. Kiekvienam dalyviui įteikėme atminimo dovanėles - užrašines ir rašiklius. Aptarimą užbaigėme smaguriaudami tortu su kava.

Užimtumo specialistė Liuda Novičenko

Nuotraukos Birutės Paskačienės

adik2

adik3

adik4

adik5

adik6

adik7

adik8

adik9

adik10

adikt1