Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Paieška

Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

2018-03-19

Svečiuodamasis gražiausiame Lietuvos kampelyje – Zarasuose, buvau pakviestas į miesto kultūros centrą, kuriame vyko Zarasų socialinės globos namų organizuojama šventė ,,Grokim ir dainuokim“. Čia atvyko net dešimt Lietuvos socialinės globos namų kapelų.

Kadangi pats dalyvauju keliuose Vilniaus miesto saviveiklos kolektyvuose, nuėjau tik iš mandagumo, nes nieko naujo pamatyti ar išgirsti nesitikėjau. Tačiau, žmonių su negalia dainų išraiškingumas, įsijautimas į atliekamų dainų ir šokių turinį ir esmę mane sužavėjo. Po kiekvieno kūrinio negalėjau apsiriboti vien plojimais ir jį palydėdavau garsiu ,,Bravo!“.

Renginio organizatoriai, mano laimei, buvo taktiški ir iš salės manęs neišprašė ir atlikėjai, tikiuosi, mano pernelyg aistringu susižavėjimu nepasipiktino...

Apgailestauju, kad šio koncerto metu nedalyvavo Vilniaus miesto saviveiklos būrelių vadovai – jie pasimokytų, kad kiekviena daina, kiekvienas šokis yra ne tik tikslus gaidų ar judesių atlikimas, bet svarbiausia jausmo, nuotaikos, išgyvenimo perteikimas.

Alfredas Račkauskas

Nuotraukos Simono Mikšto

aarmonika1

aarmonika2

aarmonika3

aarmonika4

aarmonika5

aarmonika6

aarmonika7

aarmonika8

aarmonika9

aarmonika10

aarmonika11

aarmonika12

aarmonika13

aarmonika14

aarmonika15

aarmonika16

aarmonika17

aarmonika18

aarmonika19

aarmonika20

aarmonika21