Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Paieška

Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

2018-04-11 

Galimybė įgyvendinti svajonę - štai kas gyvenimą daro įdomų. P. Coelho

Zarasų socialinės globos namuose gyvename jau netrumpą laiką, sukūrėme šeimą, susilaukėme mažylio. Mūsų šeimos svajonė buvo išeiti iš globos namų ir gyventi savarankiškai. Reikia tikėti ir svajonės išsipildys, taip atsitiko ir mums. Savivaldybė skyrė socialinį būstą Zarasų mieste. Džiaugsmas bei nerimas aplankė apie tai sužinojus. Sulaukėme daug palaikymo iš aplinkinių. Sakoma, kad pasaulyje yra daug gerų žmonių. Mes tuo įsitikinome ir nuoširdžiai norime visiems padėkoti už pagalbą persikraustant.

Atskirai norime padėkoti Giedrei ir Kristinai Jankauskaitėms už dovanotus baldus mūsų sūnelio kambariui. Esame dėkingi mūsų aukšto socialiniams darbuotojams Valerijai ir Pauliui, socialinio darbuotojo padėjėjoms Ritai ir Nijolei už vertingus patarimus ir pagalbą žengiant į savarankišką gyvenimą. Ačiū visiems socialinės globos namų darbuotojams ir gyventojams, už pagalbą, paramą ir nuoširdumą mūsų šeimai. Ypač dėkojame mūsų globos namų gyventojoms Inai ir Sigutei, darbuotojams Jonui, Janušui, Viktorui.

Nuoširdžiai dėkojame Ingai, ji buvo mums ne tik gyventojų tarybos atstovė mūsų aukšte, bet ir mūsų šeimos ramstis globos namuose. Pagelbėdavo ne tik ligos bet ir nenumatytais atvejais, sprendžiant problemas ir auginant mūsų sunų Jurijų. Inga visus tris metus buvo šalia, mes visada lauksime ir džiaugsimės, jos apsilankymu mūsų naujuose namuose.

Marija, Andrejus ir Jurijus Vertinskiai

Nuotraukos Valerijos Grigorjevos

andrei1

andrei2