Paieška

Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

2019-05-27

Gegužės  22 – 23 dienomis  Marijampolės ,,Arvi“ futbolo manieže tryliktąjį kartą vyko, Tarptautinis žmonių su negalia mini futbolo turnyras „SENI – CUP  2019“. Šiame turnyre dalyvavo  13 komandų iš visos Lietuvos socialinių globos įstaigų.

Pagrindinis SENI CUP turnyro tikslas - padėti integruotis į visuomenę žmonėms su negalia. Sportinių galimybių realizacija, lygybės jausmas, draugystė bei puikiai praleistas laikas.

Komandos burtų keliu buvo suskirstytos į tris pogrupius. Mūsų, Zarasų socialinės globos namų komanda pateko į pirmąjį pogrupį. Pirmą dieną vyko įtemptos varžybos pogrupiuose. Suskaičiavus visus taškus, mūsų komanda užėmė antrą vietą ir pateko į finalinį etapą. Po įtemptų futbolo varžybų vykome į, prie Kalvarijos įsikūrusią Jurgežerių poilsiavietę ,,Gintaras“, kur visų dalyvių laukė smagi vakaronė. Čia klausėmės mušamųjų grupės „Ritmas kitaip, leidome balionus į dangų…

Antroji diena prasidėjo finalinėmis varžybomis. Po kurių paaiškėjo 1-osios vietos nugalėtojai, tai Suvalkijos socialinės globos namų komanda. Taip pat jie iškovojo galimybę dalyvauti žaidynėse Torūnėje, Lenkijoje 2019, kurioje atstovaus Lietuvą. 2-ąją vietą iškovojo  Prūdiškių socialinės globos namų komanda, 3-čioji vieta atiteko Padvarių socialinės globos namų komandai. Zarasų socialinės globos namų komanda po atkaklių kovų ir ne itin sėkmingai sužaistų baudinių serijų, užėmė 6 – vietą.

Visi dalyviai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais bei atminimo dovanomis.

Dėkojame ,,Seni Cup“ organizatoriams už puikų renginį! Mes mylim ,,Seni Cup”.