LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2020-07-24

Ne paslaptis, kad mums patinka keliauti, o vasara tam tinkamiausias metas. Liepos 17 dieną nusprendėme pakeliauti po Aukštaitijos nacionalinį parką ir aplankyti kelias lankytinas vietas. Pirmiausiai vykome į Cijonų kaime įsikūrusį „Paukščių kaimą“. Čia mus pasitiko didžiulė pelėda, su kuria susipažinę patraukėme apžiūrėti ūkio, kuriame yra per 200 įvairių rūšių paukščių. Pirmiausiai prie vartelių sutiko triukšmingas pulkas žąsų ir keturi gandrai. Toliau keliaudami stebėjome ryškiaspalvius fazanus, gražuolius povus, pelėdas, balandžius, stručius, daugybę vištelių veislių; plikakaklių, šiurpių, šilkaplunksnių ir t.t.

Pamaitinome čia pat gyvenačias ožkytes, raguotuosius avinus, bei alpakas. Susipažinome su asiliuku Zoro ir daugybe švelnučių triušiukų, kuriuos galėjome paimti į rankas.

Toliau keliavome į 175 m aukščio kalvą - Ladakalnį, nuo kurio atsivėrė išties nepakartojamas vaizdas, aplink tyvuliuojantys net šeši ežerai. Neaplenkėme ir Ginučių vandens malūno. Tikra palaima karštą vasaros dieną vėsus vanduo. Atsigaivinę prie upelio, pilni įspūdžių, patraukėme namų link.

ap1

ap2

ap3

ap4

ap5

ap6

ap7

ap8

ap9

ap10

ap11

ap12

ap13

ap14

ap15

ap16

ap17