LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

Stebinantis Kinijos neįgaliųjų meno grupės pasirodymas

Gegužės 3 dieną vykome į Vilniaus ,,Siemens“ arenoje vykusį unikalų šokio ir gyvos muzikos pasirodymą ,,My Dream“. Programą sudarė 19 skirtingų numerių, kuriuos atliko artistai turintys regos ar klausos negalią. Savo pasirodymu Lietuvoje Kinijos neįgaliųjų meno trupė norėjo parodyti- pasaulyje, kad ir koks jis būtų negailestingas, visada galima padaryti kažką gero ir gražaus. Tai ne tik talento, kūrybiškumo bet ir sunkaus ir kantraus darbo, bei valios pastangų rezultatas.

Pasirodymas nustebino ir sukėlė daug emocijų. Negalėjome atsistebėti kaip ritmiškai ir be galo plastiškai gali šokti artistas negirdintis muzikos, kaip darniai gali skambėti muzikantų turinčių regėjimo negalią atliekami, akomponuojami kūriniai. Daugybę ovacijų sukėlė Kinijos meno grupės sugrotas kūrinys ,,Trys milijonai“ ir sudainuota Jurgos Šeduikytės daina ,,Nebijok“.

Pasibaigus pasirodymui mūsų globos namų gyventojai, kaip ir visi salėje, dar ilgai plojo atsistoję, mojavo artistam rankomis reikšdami padėką ir susižavėjimą. Esame dėkingi už suteiktą galimybę pamatyti pasaulinę sėkmę pelniusio kolektyvo pasirodymą.

Šis Kinijos neįgaliųjų trupės pasirodymas parodė, kad nieko nėra neįmanomo.