LR
Zarasų socialinės globos namai

Meniu

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

GLOBOS PASLAUGOS

ü  Socialinio darbo paslaugos

Kurios skirtos patenkinti kiekvieno globos namų gyventojo socialinius, emocinius poreikius, padėti prisitaikyti prie ligos, negalios, adaptuotis naujoje aplinkoje, atkurti ir pagerinti funkcionavimo galimybes. Ypatingas dėmesys skiriamas individualiam darbui su gyventoju. Socialiniai darbuotojai išklauso gyventojus, padeda spręsti iškilusias problemas, teikia informaciją rūpimais klausimais, tarpininkauja ir atstovauja jo interesus įvairiose institucijose. Vyksta socialinis darbas ir grupėse, jos yra sudaromos atsižvelgiant į gyventojų sveikatos būklę, amžių, pomėgius.

Pagrindinis šių paslaugų tikslas – teikti tokias paslaugas, kurių kokybė atitiktų mūsų klientų poreikius ir lūkesčius, užtikrintų jų individualumą.

ü  Apgyvendinimo paslauga

Globos namų patalpų išplanavimas ir įrengimas užtikrina saugią, specialiems poreikiams pritaikytą,  patogią, jaukią, privatumą garantuojančią aplinką bei būstą.

Zarasų socialinės globos namų bendras gyvenamasis plotas, tenkantis vienam gyventojui – 15,94 m2, miegamojo  kambario plotas vienam gyventojui – 7,38m2.

Globos namuose yra 38 – vienviečiai, 26- dviviečiai, 48 – triviečiai kambariai.

Bendro naudojimo patalpos: erdvūs holai, aktų salė, koplyčia, biblioteka, kompiuterių su interneto prieiga kabinetas, užimtumo centras, svečių kambariai, sporto salė, rūkomieji, erdvi valgykla, virtuvėlės.

ü  Maitinimas

Vienas iš globos namų uždavinių yra organizuoti racionalią, specialią ir dietinę mitybą, atsižvelgiant į gyventojų amžių, sveikatą, medikų rekomendacijas ir jų pačių poreikius.

Maitinimo paslauga globos namų gyventojams teikiama 4 kartus per dieną. Asmeniui sudaroma galimybė susipažinti su dienos meniu, pateikti pageidavimus dėl maisto produktų ar patiekalų asortimento. Įstaigoje sudarytos sąlygos bet kuriuo paros metu išgerti karštos arbatos ar kavos.

ü  Buities ir asmens higienos paslaugos

Kadangi globos namuose gyvena tik iš dalies savarankiški ir mažai savarankiški arba visai nesavarankiški gyventojai, asmeninės higienos patalpos – dušai, tualetai yra pritaikyti specialiesiems poreikiams, kad gyventojai galėtų kuo savarankiškiau naudotis.

Globos namų gyventojams organizuojame:

ü drabužių bei patalynės skalbimą;

ü gyvenamųjų kambarių tvarkymą;

ü gyventojų maudymą;

ü plaukų kirpimą ir barzdų skutimą;

ü aplinkos tvarkymą;

ü patalpų remontą;

ü kita.