LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2019-06-21

Eina saulelė aplink dangų. Grįžulo ratais rieda gyvenimas. Keliaudama vasaros dangumi aukščiausiai pakilo saulė, o mes džiaugiamės vis tirštesne žaluma, vis ryškesniais gėlių žiedais, vis labiau mirguliuojančiomis pievomis. Atėjo trumpiausios metų nakties ir ilgiausios dienos laikas.

Birželio 21 dieną iš pačio ryto skubėjome į kiemą pasidžiaugti Joninių tradicijomis ir gražia, šilta diena. Prisiskynę pievose gėlių, pynėme vainikus savo gerbiamiesiems ir mylimiesiems varduvininkams. Gražius sveikinimo žodžius Rasoms, Vandoms ir Jonams skyrė mūsų globos namų direktorė Daiva Dūdėnienė. Šios šventės kaltininkų galvas puošėme vainikais ir dovanojome dovanėles. Kieme skambėjo dainos, šoko „Saulės„ šokėjų kolektyvas, žaidėme žaidimus, leidome muilo burbulus, vaišinomės skaniomis vaišėmis.

Vieną kartą metuose pražysta stebuklingas paparčio žiedas, tad visi norintys būti turtingi, laimingi ir apdovanoti ypatingomis galiomis, skubėjo jo ieškoti. O šventę vainikavo ežeru išplukdomi Joninių vainikai.

Užimtumo specialistė Irena Lukošiūnienė

Nuotraukos Simono Mikšto

aijo1

aijo2

aijo3

aijo4

aijo5

aijo6

aijo7

aijo8

aijo8

aijo9

aijo10

aijo11

aijo12

aijo13

aijo14

aijo15

aijo16

aijo17