LR
Zarasų socialinės globos namai

Meniu

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2019-07-10

Liepos 5 dieną minėdami Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, rinkomės į salę prisidėti prie gražios idėjos ir kartu sugiedoti Tautiška giesmę. Esame vienintelė tauta, kurios himnas vieną dieną metuose apskrieja visą žemės rutulį. Himnas po vieną neskamba. Skamba garsiai, kai mūsų daug. O tądien mūsų susirinko visas būrys, kadangi svečiuose viešėjo neįtikėtinai kūrybingas devynerių metų berniukas – Adomas Dimša. Himnas globos namuose skambėjo iškilmingai, atliekamas gyvai instrumentu.

Kaip ir kiekvienais metais Adomas vasarą dovanoja nemokamus koncertus senelių namams, dienos centrams, bendruomenėms ir džiaugsmingai nusiteikusiems žmonėms. Mažasis solistas įvairiapusis muzikantas. Savo talentu stebina jau nuo mažumės. Dainuoti ir groti išmoko pirmiau nei kalbėti, taip jis išreiškia emocijas, o scenoje puikiai atskleidžia savo muzikinius talentus.

Koncertas buvo nuostabus, palietęs giliausias širdies stygas. Solistas sulaukė gausių aplodismentų, visi žavėjosi mažuoju Adomu ir jo atliekamomis dainomis.

Užimtumo specialistė Birutė Paskačienė

Nuotraukos Simono Mikšto

adomas1

adomas2

adomas3

adomas4

adomas5

adomas7