LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2019-10-10

Labai mėgstame keliauti, bet turime ir ypatingai laukiamų kelionių. Viena iš jų prie mūsų mylimos Baltijos jūros. Rugpjūčio 20 dieną susiruošę išskubėjome į kaimyninį pajūrį Latvijoje. Penkiolika gyventojų, lydimi socialinės darbuotojos Valerijos, apsistojo Jurmaloje esančiame Baltųjų kopų kempinge. Rugpjūtis tas dienas mus lepino šiltu oru, o jūra viliojo maudytis. Vaikštinėdami pajūriu grožėjomės gamta, besiburiuojančiais paukščių pulkais.

Kadangi kempingas, kuriame apsistojome yra toliau nuo Jurmalos centro, nusprendėme vieną dieną skirti pramogoms ir pasivaikščiojimams po miestą.

Kupini gerų įspūdžių, pailsėję, gerai nusiteikę, pakeliui namo užsukome į Rundalės pilį. Tai įspūdingi baroko stiliumi pastatyti rūmai netoli Latvijos Bauskės miesto. Pilies parke grožėjomės nuostabiu fontanu, ryškiomis spalvomis pražydusiomis rožėmis ir kitomis gėlėmis, bei gražiai sutvarkyta aplinka.

Linksmai nusiteikę, saugiai mūsų vairuotojų Olego ir Andrėjaus vežami, grįžome į globos namus. Lauksime kitos vasaros ir susitikimo su jūra. Dėkojame už suteiktą galimybę keliauti.

Socialinė darbuotoja Valerija Grigorjeva

Nuotraukos autorės

ajur1

ajur2

ajur3

ajur4

ajur5

ajur6

ajur7

ajur8

ajur9

ajur10

ajur11

ajur12