LR
Zarasų socialinės globos namai

Meniu

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2019-10-31

Štai ir atkeliavo rudenėlis, su savo spalvų įvairove, pasislėpė saulutė o krapnojantis lietutis palieka visus namuose. Jau nesinori eiti į lauką, todėl tai pats geriausias laikas susitikti prie garuojančio puodelio arbatos ar kavos, pabendrauti, pasidalinti prabėgusios vasaros įspūdžiais...

Tad vieną rudens popietę globos namų gyventojai rinkosi į biblioteką, kur surengėme viktoriną „Rudenėlis“. Gyventojai pasiskirstė į dvi komandas, išsirinko savo kapitonus ir užvirė tikras „protų mūšis“. Atsakymai liejosi tarsi upelis pavasarį, kartais džiugindami teisingumu, kartais visus pralinksmindami originalumu. Visiems norėjosi patikrinti savo turimas žinias. Kad nepabostų ir neprailgtų laikas, klausimus keitė mįslės, minklės ir įvairūs uždaviniai su rudeninės gamtos dovanomis. Kapitonai užrištomis akimis bandė atspėti ką laiko rankose, pasinaudojant uosle, ar ragaujant. Užduotims panaudojome obuolius, kaštonus, svarainius, bulves, konkorėžius, pomidorus ir t. t. Stebėti iš šalies šį reginį buvo išties smagu, todėl įsidrąsinusių savanorių išbandyti save, nestigo.

Suskaičiavus teisingus viktorinos atsakymus, visi džiaugėsi savo rezultatais ir išreiškė norą dar kartą susitikti, patikrinti žinias. Todėl spalio 15 dieną vėl surengėme viktoriną „Viskas apie gamtą“. Susirinkę bibliotekoje, gyventojai jau buvo drąsesni, išbandę save praeitą kartą, norėjo sunkesnių klausimų, bet ir su jais puikiausiai tvarkėsi. O kadangi viktorina sutapo su minima, pasauline baltosios lazdelės diena, todėl daug užduočių teko spręsti užrištomis akimis pasikliaujant uosle ir lytėjimu, kad geriau suprastume ir tokiu būdu palaikytume regos negalią turinčius žmones. Teigiamos emocijos neapleido ir pasibaigus viktorinai, dalyviai neskubėjo skirstytis, mėgavosi kava, juokavo ir aptarinėjo ką tik įvykusį renginį, džiaugėsi savo žiniomis.

Užimtumo specialistė Irena Lukošiūnienė

Nuotraukos autorės

avik1

avik2

avik3

avik4

avik5

avik6

avik7

avik8