LR
Zarasų socialinės globos namai

Meniu

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2019-11-20

Su krintančiais pageltusiais lapais atskubėjo Spalis, sukviesdamas gimines, draugus, artimuosius į kasmetinę, tapusią tradicija, jau 21-ąją giminių šventę.

Ši šventė viena laukiamiausių mūsų globos namuose, jai mes ruošiamės beveik visus metus. Užimtumo centre gyventojai drožinėja iš medžio, mezga, siuvinėja, piešia, lipdo darbelius iš molio, kuriais šventei paruošia parodą- pardavimą. Spalio 27-ąją nuo ankstyvo ryto mūsų namai klegėjo, šurmuliavo. Čia rinkosi artimieji iš visų lietuvos kampelių, suteikdami didžiulį džiaugsmą belaukiantiesiems.

Vis norintieji rinkosi į salę kur Zarasų parapijos kunigai laikė šventas mišias. Pasibaigus mišioms visi svečiai, gyventojai ir darbuotojai sugužėjo į valgyklos salę, kur baltutėlėmis staltiesėmis užtiesti stalai viliojo įspūdingomis vaišėmis.

Gyventojas Erlandas Parfionovas šventę pradėjo, savo sukurtomis eilėmis „ Mūsų namai“. Sveikinimo žodžius visiems susirinkusiems tarė globos namų direktorė Daiva Dudėnienė. Šiltų, parsmingų palinkėjimų nepagailėjo ir kunigas dekanas Vydas Juškėnas. Su gėlėmis, tortu ir mielais palinkėjimais į šventę atskubėjo ilgametė mūsų globos namų draugė Olga Podolskienė. Už nuoširdų darbą, rūpestį, visokeriopą pagalbą, puikias gyvenimo sąlygas dėkojo gyventojų giminės, draugai. Gražūs padėkos žodžiai darbuotojams nuskambėjo ir iš gyventojų, Auksės ir Arūno lūpų.

Šventės dalyvius linksmino mūsų šokėjai ir dainorėliai. Sulaukėme svečių iš Vilniaus, tai „Leoproject“, kurie padovanojo įspūdingą koncertą.

Mūsų globos namuose ilgai skambėjo dainos, sukosi šokėjų poros, vyko malonus bendravimas.

Šventės metu buvo nutapytas bendras, jau penktasis paveikslas, prie kurio kūrybos galėjo prisidėti visi norintys...

Miško pašonėj, gėlių apsupty

Namai pasitinka svetingi savi,

Jie kviečia užeiti ir likti,

Visiems jie išlieka savi... ( E. Parfionovas)

Užimtumo specialistė Irena Lukošiūnienė

Nuotraukos Simono Mikšto ir Andriaus Juškėno

agim1

agim2 2

agim2

agim3

agim4

agim5

agim6

agim7

agim8

agim9

agim10

agim11

agim12

agim13

agim14

agim15

agim16

agim17

agim18

agim19

agim20

agim21

agim22

agim23