LR
Zarasų socialinės globos namai

Meniu

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2020-02-27

Vasario 19 d. Pabradės socialinės globos namuose vyko seminaras „Badmintono sportas“. Šio seminaro tikslas supažindinti dalyvius su badmintono taisyklėmis ir įtraukti šią sporto šaką į Lietuvos LSOK čempionatus. Seminare dalyvavo apie 20 dalyvių.

Seminaro metu buvo pristatytas ir aptartas badmintono inventorius: stovai, tinklas, raketės, plunksninukas. Taip pat aptartos taisyklės, taškų skaičiavimo sistema, aikštelės pusės pakeitimas, padavimas, vieneto žaidimas, dvejeto žaidimas. Labai svarbus yra apšilimas, kurio metu kūnas gauna tolygų fizinį krūvį, padeda išvengti traumų ir raumenų patempimų.

Ši sporto šaka padeda stiprinti viršutinę kojų kūno dalį, lavina koordinaciją kuri padeda geriau jaustis. Iš šalies atrodo, kad tai net ne sportas, o malonumas, tačiau tai didžiulė nauda kūnui ir sveikatai.

Seminaro dalyviai turėjo galimybę dalyvauti praktinėje treniruotėje, pasimokyti ir atlikti apšilimo pratimus. Seminaro pabaigoje visi dalyviai gavo 6 val. pažymėjimus.

Nuoširdus Ačiū seminaro organizatoriams - lektoriams:  užimtumo specialistai Č.Šerėjus, K. Kostenkova, socialinis darbuotojas L. Lipskij.

Socialinis darbuotojas Paulius Paskačius

Nuotraukos autoriaus

bad3

bad2

bad3