LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2020-06-29

Trumpiausią metų naktį ypatingų galių įgauna visas vanduo, o ypač rytinė rasa. Sakoma, kad išsivoliojęs rasoje trumpiausios nakties rytą būsi sveikas ir gražus.

Š. m. birželio 23d. minėjome vasaros saulėgrįžos šventę. Vainikas, kaip ir kupolė, – svarbus Joninių simbolis, tad išsiruošėme į pievas kupoliauti.

Nuo pat ryto kieme vyko darbas, iš surinktų įvairiaspalvių gėlių pynėme vainikus. Sveikinome visus Jonus, Janinas, Jones, Rasas ir Vandas, linkėjome laimės ir sveikatos. Labai džiugu, kad turime gausų būrį varduvininkų. Koncertinėje programoje pasirodė šokėjų kolektyvas „Saulė“, o dainas dovanojo globos namų estrados atlikėjai bei kapela.

Joninių naktis kupina paslapties, stebuklo laukimo ir tikėjimo, tad leidomės į stebuklingo paparčio žiedo paieškas. Šį kartą pasisekė ne tik žiedą rasti o dar ir prizą gauti Valei Nainytei. Smagiai leidome laiką kieme, žaidėme žaidimus, vaišinomės gardžia koše, skanavome šaltos giros. Na, o pabaigai besidžiaugdami geru oru, tradiciškai keliavome ežero link plukdyti vainikų.

Užimtumo specialistė Birutė Paskačienė

Nuotraukos autorės

ajan1

ajan2

ajan3

ajan4

ajan5

ajan15

ajan6

ajan7

ajan8

ajan9

ajan10

ajan11

ajan12

ajan13

ajan14