LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2020-08-31

Na tai kas, kad diena vėl į rudenį,

Ir tamsa pamažu nukarpys

Po sekundę nuo ryto ir vakaro

Kol galop ir visai užvaldys.....

Rugpjūčio 28 d. rytą visi susirinkome į mūsų kiemą pasidžiaugti paskutiniais saulės spinduliais, pasibūti kartu ir palydėti vasarėlę su smagiomis dainomis, šokiais ir žaidimais.

Turėjome svečių, tai Europos socialinio paramos fondo finansuojamas projektas „Atrask paguodą‘‘, projekto vadovas Voldemaras Skardžius, šokių vadovas Rimvydas Cikanas.

Globos namų direktorės pavaduotoja Valentina Ilčiukienė gražiais, šiltais žodžiais pasveikino visus susirinkusius, mūsų studentams Auksei ir Slavomirui, palinkėjo sėkmės moksle. Jiems buvo įteiktos dovanėlės.

Koncertą pradėjo svečiai. Gausiam būriui susirinkusių žiūrovų, kurie laikėsi saugaus atstumo, šokėjai pašoko 4 šokius. Likome sužavėti tiek jų sceniniais kostiumais, tiek šokiais ir šypsenomis.

Svečiai pas mus atvyko ne tuščiomis, jie dovanų atvežė savo soduose ir daržuose išaugintų gėrybių. Už tai mūsų gyventojai labai dėkingi. Atsisveikindami su svečiais sutarėme, kad jie dar ne kartą mus aplankys su savo koncertine programa.

Šventė tęsėsi toliau. Koncertavo mūsų namų gyventojai ir darbuotojai, jie dainavo ir šoko. Už ilgametį aktyvų dalyvavimą saviveikloje, visiems gyventojams, kurie šoka, dainuoja ir dalyvauja kapeloje, buvo įteiktos padėkos dovanėlės.

Vėliau visi žiūrovai ir atlikėjai vaišinosi obuolių pyragu, kurį iškepė mūsų virėjos, dalinosi vasaros įspūdžiais. Štai taip smagiai mūsų šventė artėjo į pabaigą, o kiekvienas besibaigiantys etapas mūsų gyvenime šiek tiek dvelkia savotiška nostalgija, noru sustabdyti laiką, o tuo pačiu dovanoja viltį, kad ateitis taip pat bus graži.

Užimtumo specialistė Irena Lukošiūnienė

ai va4

ai va3

ai va2

ai va1