LR
Zarasų socialinės globos namai

Paieška

Prenumerata

Kviečiame užsisakyti pranešimus apie naujienas elektroniu paštu.


Apklausa

Kaip vertinate mūsų paslaugų kokybę?

Puikiai - 73.6%
Gerai - 17.6%
Patenkinamai - 4.8%
Blogai - 4%

Viso balsų:: 125

2021-08-27

Pagaliau sulaukėme VIII - ojo turistinio žygio ir socialinės globos namų gyventojų sąskrydžio. Gaila, kad dėl šiuo metu siaučiančio viruso negalėjome pasikviesti į gamtą daugiau svečių. Bet labai džiaugėmės atvykusiais iš Rokiškio r . Skemų socialinės globos namų, Ukmergės r. Jasiūliškių socialinės globos namų svečiais, kurie nepabūgo prognozuojamų lietingų dienų. Tad džiaugiamės susirinkusiais dalyviais kurių buvo per septynesdešimt.

Sąskrydį pradėjome mūsų tradicine daina „Reikia draugą turėti“. Po ilgo nesimatymo tikrai turėjome apie ką pasikalbėti, pasipasakoti kaip išgyvenome karantino laikotarpį, ką veikėme ir kaip jautėmės. Bet niekas netrukdė linksmintis, šokti, vakaroti iki paryčių. Daug džiaugsmo ir malonumo teikė iš karštos pirtelės nerti į ežerą, ar tiesiog apsilieti šaltu vandeniu. Antros dienos rytas prasidėjo mūsų globos namų gyventojų pagausėjimu. Į stovyklą atvyko dar aštuoniolika žmonių norinčių pabūti gamtos apsuptyje ir gerai praleisti laiką, juos atlydėjo socialinių darbuotojų padėjėja Aleksandra. Užimtumo specialistė Irena Lukošiūnienė paruošė žaidimus, kuriuos žaidė visi dalyviai. Smagiai leidome laiką gamtoje; žaidėme, vaišinomės, džiaugėmės gražiu oru ir gera kompanija.

Kaip bebūtų gaila viskas kažkada baigiasi. Su šiltais palinkėjimais ir apsikabinimais, palydėjome svečius su viltimi susitikti kitais metais, bet jau gausesniame draugų rate. Svečių padėkos ir šilti žodžiai skirti mūsų globos namams už renginį, perduoti visiems kolegoms kurie aprūpino mus malkomis, vandeniu ir viskuo ko galėjome pritrukti stovykloje. Gyventojai taria ačiū.

Socialinė darbuotoja Valerija Grigorjeva

Nuotraukos Irenos Lukošiūnienės ir Stasio Almiaševo

aaz1

aaz2

aaz3

aaz4

aaz5

aaz6

aaz7

aaz8

aaz9

aaz10

aaz11

aaz12